Nowy trymestr 2017

Wraz z Nowym Rokiem zaczynamy kolejny trymestr nauki w naszej szkole. Zapraszamy na zajęcia w ramach kursów, spacerów, warsztatów!

 

 

Kontynuacja

Kurs Na Onda (B1) – zapraszamy do kameralnej grupy i nauki portugalskiego z nowym podręcznikiem ,,Português XXI” 3. Powtórzymy wszystkie czasy przeszłe, zdobywając płynność w mówieniu i opowiadaniu historii o nas i o świecie, a także nauczymy się trybu warunkowego, dzięki czemu będziemy mogli wyrażać wątpliwości, sugestie i wiele innych niuansów językowych po portugalsku!

Kurs Pakiet Lizbona (A2) – z podręcznikiem ,,Português XXI” 2 podróżujemy po Lizbonie i Portugalii. Dzięki czasom przeszłym poznamy nie tylko historię Lizbony i Portugalii, ale będziemy mogli opowiedzieć o sobie, swoich doświadczeniach osobistych i zawodowych. Zyskamy poczucie pewności w wielu codziennych sytuacjach i przeczytamy naszą pierwszą książkę po portugalsku!

 

Nowości

Spacer po portugalsku (A0, A1, A2) to 60-minutowa lekcja w mieście dla początkujących i tych, którzy mówią już po portugalsku. Poza ofertą spacerów w grupie 2-5 osób (koszt 20 PLN) wprowadzamy nową ofertę spaceru indywidualnego (koszt 110PLN). Zgłoś chęć udziału w spacerze, napisz, na jakim jesteś poziomie, a my przygotujemy tylko dla Ciebie indywidualną lekcję.

 

Pakiet Lizbona (A1) – tworzymy grupę poranną dla początkujących i zapracowanych. Zajęcia będą odbywać się raz w raz w tygodniu (czwartek) w godzinach 9.00 – 11.00. Zapisy trwają!

 

 

 

Dodaj komentarz