Jak uczymy w szkole Mój Portugalski?

To pytanie zadają sobie osoby, które trafiają na naszą stronę. Po 10 latach działalności, zrealizowanych kursach stacjonarnych i online możemy powiedzieć jedno:

Każdy słuchacz jest dla nas ważny

W grupie czy indywidualnie, zwracamy uwagę na potrzeby naszych słuchaczy. Nikt nie jest dla nas anonimowy. Jak to możliwe? Po prostu, prowadzimy kameralną szkołę językową, opartą na prostych zasadach.

Jesteśmy małą szkołą w sercu wielkiego miasta i tacy pozostaniemy

Przywiązujemy wagę do jakości nauczania. Co to znaczy? Dbamy o dobre materiały i ich różnorodność. Rozwijamy się jako lektorzy. Stosujemy nowoczesne metody aktywizujące słuchaczy. Kładziemy nacisk na praktyczną naukę języka. Stosujemy podejście komunikacyjne, gdzie umiejętność efektywnego porozumiewania się w języku obcym stanowi główny cel.

Aktywność słuchaczy na zajęciach jest dla nas najważniejsza

Dlatego tworzymy różnorodne sytuacje i wyzwania, które efektywnie przygotowują do komunikacji w naturalnym otoczeniu. Nasi słuchacze często tworzą materiały, które potem wykorzystujemy na wielu zajęciach. Nasze formy pracy to między innymi: dialogi sytuacyjne, praca w parach, mniejszych grupach, odgrywanie ról, wspólne tworzenie materiałów na zajęciach.

Dodaj komentarz